Síň slávy

Zpět na seznam galerii

Výpis výsledkových listin pro Might and Magic IV: Clouds of Xeen. Řazení je klasicky od nejnovějších po nejstarší. Kliknutím na obrázek zvětšíte náhled.

Ringo Elemir
13. 10. 2017 12. 11. 2016
Podobně jako u Darkside, i u Clouds of Xeen mě stále hlodalo svědomí, jak asi doopravdy vypadá samostatná hra a nakolik se bude lišit finální skóre oproti World of Xeen (WoX). Opět jsem zvolil instalačku hry z balíčku Might and Magic Trilogy, úvodní sliz jsem obklikou obešel a v hospodě si sestavil nový tým dobrodruhů - trpasličího zloděje, orčí barbarku, lidského paladina, elfí lučištnici, lidskou kleričku a gnomí kouzelnici. Oproti rozehrávce ve WoX jsem vyjma Arény prošel vše a v poměrně krátkém čase. Postavy jsem vytáhl jen na level 10 a po naučení cestovních kouzel jsem si namísto levelování vypomáhal studnami. Dosažené skóre je kupodivu nepatrně nižší, přitom level postav na tohle nemá podstatný vliv. Ve WoX se to asi přeci jen počítá trochu jinak. Pokud jde o svět jako takový, samostatný Clouds of Xeen se oproti spojenému světu prakticky neliší, což mě překvapilo mnohem více, dokonce je v něm dostupný úkol, který má význam až pro WoX.
Verze hry - IBM PC Verze hry - IBM PC
Elemir
1. 12. 2015
Sice jsem Clouds of Xeen rozehrál v rámci World of Xeen, ale protože jsem do finále čtyřky tento svět neopustil, není to tedy snad nikterak zkreslené. Obtížnost jsem nastavil na warriora a jako základ party jsem použil předpřipravenou družinu, kde jsem vyměnil zloděje za ninju a elfa kouzelníka za lidskou kouzelnici. Levelem postav jsem skončil v rozmezí 18-19, z dungeonů jsem vynechal jen Dračí jeskyni.
Verze hry - IBM PC