Síň slávy

Zpět na seznam galerii

Výpis výsledkových listin pro Lords of Xulima. Řazení je klasicky od nejnovějších po nejstarší. Kliknutím na obrázek zvětšíte náhled.

Ali Vonter
8. 1. 2017, 14:28:44 8. 12. 2016, 15:05:14
Třetí rozehrávka hry, tentokrát v obtížnosti ironmen. První pokus skončil ve Varaskelu, pro zoufalý nedostatek peněz. S novou družinou: Gaulen, barbar, zloděj, klerik, mág a zaklínač (výměna za vojáka) jsem hru bez porážky pokořila.:) Herní čas: 149 hodin a 22 minut. Dosažená úroveň 63 - 66 lv. První zdárné dokončení hry v rámci testování češtiny. Po počátečním ladění party jsem nakonec naverboval dva barbary, zlodějku, kněze a čarodějku. Gaulen plnil úlohu holky pro všechno a sem tam si vystřelil z luku. Až na prvních pár hodin prošla tato parta hrou velice hladce. Odehráno 102 hodin na normální obtížnost, postavy na 54 až 57 levelu.
Elemir Ali
4. 12. 2016 19. 7. 2016
Do hardcore obtížnosti jsem se moc nehrnul, ale chtěl jsem Ali pomoci s testováním češtiny, tak jsem to nakonec spojil v jedno :) Začátek nebyl nijak hladký, s první družinou jsem se proto poměrně záhy rozloučil a hru rozehrál znovu. Ke Gaulenovi jsem si po dlouhé úvaze vybral kleričku, barda, paladina, zlodějku a barbara. Není to nijak ultimátní družina, ale zejména chování barda bylo to, co jsem si chtěl ověřit. Paladina už znám, ale u něj mě pro změnu zajímala ta údajná ultimátnost Aury ochrany. Bard se nakonec osvědčil spíše jako hlavní ekonom družiny a středně silný lučištník. Paladin pak suploval klasického bojovníka, kterého ovšem trumfl ve výdrži při používání speciálních útoků (větší pool many). Aura ochrany je spíše psychologická berlička u tuhých soubojů, jinak jsem to skoro nepoužíval. Stojí to navíc moc many a tu je lepší vyměnit za speciální útoky. Po 451 dnech ve hře jsem na levelu 50 hru dokončil. Herní čas 76,5 hodiny (dle Steamu 105 hodin). Druhá rozehrávka v obtížnosti Veterán. Gaulena tentokrát doprovázel voják, zloděj, bardka, klerička a čarodějka. Herní čas 116 hodin 32 minut, dosažená úroveň 54-57.
Ali Elemir
3. 4. 2016 2. 9. 2015
Spolu s Gaulenem se vydali zachránit svět barbar, zloděj, zaklínač, klerička a čarodějka. Trochu mě překvapil ten poněkud rychlý konec. Herní čas 111 hodin a 56 minut. Hra v normální obtížnosti. Druhou rozehrávku jsem původně plánoval až na dlouhé zimní večery, ale nějak mi to nedalo, sestavil jsem novou družinu, zvýšil obtížnost a na Xulimu se vrátil o něco dříve. Z původní družiny jsem se rozloučil s paladinem a divine summonerkou, na jejich místo nastoupili čarodějka a zloděj. Svého cíle jsem dosáhl po 75 hodináh 56 minutách, s levelem postav 65-66.
Elemir
8. 1. 2015
První rozehrávka hry, preventivně v obtížnosti Classic. Společnost Gaulenovi tvořil barbar, bojovník, paladin a v zadní řadě klerička a divine summonerka. Výcvik družiny jsem zrovna neukočíroval, ale zase se na tom ukázalo, jak moc chyb dokáže tahle úroveň obtížnosti prominout. Hru jsem dokončil s postavami pod levelem 50, herní doba se vyšplhala ke 130 hodinám.