Ankety

Spokojenost s Might and Magic X: Legacy

Dlouho jsem přemýšlel, jakým způsobem udělat hodnotící anketu o desítce, ale nakonec všechny varianty stejnak směrovaly k číselnému ohodnocení. Použil jsem tedy klasickou 5-ti bodovou stupnici (1 - nejlepší, 5 - nejhorší). Vedle čísel je uveden i slovní popis, který uvedenou známku stručně charakterizuje. U stupně 1 a 2 berte jako bernou minci to, jak moc případné výhrady ke hře ovlivňují Váš celkový dojem ze hry.

Miniaplikace

Začlenění Might and Magic X: Legacy na stránky

Hlasování o Might and Magic X je sice již u konce (příslušná sekce již byla vytvořena a počítá se s ní), ale klidně hlasujte dále, dokud nebude uvolněna finální verze. Uvidíme tak, jaký je v průměru o hru zájem.

Miniaplikace

Pozadí stránek

Následující hlasování se týká volby pozadí pod stránkami. Navrhované vzory najdete v článku Výběr pozadí pod stránku. K dispozici je 6 možností, ale nebráním se případně dalšímu návrhu, který můžete poté dopsat do Fóra - téma Ankety - pokud např. zvolíte variantu Jiné. Proto nelze brát návrh s nejvyšším počtem hlasů automaticky za nejvhodnější volbu. Spíš bych chtěl na toto téma spustit podrobnější diskusi.

Miniaplikace

Rozlišení monitoru

Následující hlasování o rozlišení monitoru tak trochu souvisí s předchozím hlasováním o výběru pozadí pod stránku. Jak jste mohli zaregistrovat, nedávno jsem na webu provedl změnu šířky stránek. Vycházel jsem z předpokladu, že dnes už málokdo používá šířku pod 1200px. Při letmém pohledu do statistik jsem si však všiml, že na stránky někteří uživatelé přistupují i z mobilních zařízení. Zajímalo by mě tedy, jak to ve skutečnosti s rozlišením u Vás je. Povoleno je hlasovat pro více voleb, ale spíš pište jen to preferované rozlišení.

Miniaplikace

Operační systémy

Hlasování o operačním systému (OS) samozřejmě nesmí na stránkách vůbec chybět. Pokud jsem na nějaký zapomněl, dopište ho prosím do Fóra - téma Ankety. Za poslední léta přestávám mít dobrý přehled :) Jinak poznámka k Androidu, přestože je to linuxový systém, rozhodl jsem se ho uvést jmenovitě, abych zbytečně jeho uživatele nemátl. Desktopové linuxy už nedělím kvůli množství distribucí, ale opět mi můžete konkrétní distribuci dopsat do fóra (viz odkaz výše). Povoleno je hlasovat pro více voleb, ale použijte to jen tehdy, pokud využíváte všechny zvolené OS podobně často.

Miniaplikace

Webové prohlížeče

Když už tu máme operační systémy, chybí už jen používané prohlížeče :) Seznam jsem poskládal tak, jak bývalo zvykem podle názvu prohlížeče. Prohlížečů je dneska mnoho, ale dost jich např. používá stejná jádra. Kdybych ovšem udělal hlasování o použitém jádru prohlížeče, tak spíš většinu uživatelů zmatu. Dobrým příkladem je Gecko nebo WebKit. Pro dotazy proto opět viz Fórum - téma Ankety.

Někomu se může zdát, že jsem dal mnoho prostoru Internet Exploreru, ale to je čistě technická záležitost, neboť tento prohlížeč je "populární" právě díky tomu, že každá jeho verze si vysvětlovala standardy trochu jinak (snad až od osmičky se to ustálilo). Další zajímavostí je začlenění Mozilly a Firefoxe - Mozilla (Firefox) jsou původní prohlížeče Mozilla nebo Mozilla Firefox (snad do verze 2), kdežto pod kolonkou Firefox jsou už ty novější. Pokud si nebudete vědět rady, tak v nápovědě prohlížeče si otevřete menu O aplikaci ... Jinak je opět dovoleno hlasovat pro více voleb. Použijte to ovšem jen tehdy, pokud používáte všechny zvolené prohlížeče podobně často.

Miniaplikace

Oblíbený díl (díly) Might and Magic

A teď taky jedna klasická otázka :) Jaký díl (díly) máte nejraději? Povoleno je hlasovat pro více voleb.

Miniaplikace