Nové dungeony v patchi 1.4

Jak již bylo zmíněno v článku Představení patche 1.4, přinese nám první post patch krom jiného i trojici nových dungeonů - 2 přístupné pro všechny edice hry a 1 přístupný jen pro majitele Deluxe Edice. Pojďme si je nyní blíže představit.

Úlomek snů (Dream Shard)

Dostupnost: jen pro majitele Deluxe Edice.

Pamatujete na snový úlomek, který jste našli u Dunstanova těla v Hrobce tisíce hrůz? Tento zdánlivě neužitečný předmět v sobě ukrývá vzpomínky. Budete si muset nejprve promluvit s temnou elfkou Yeshtar, která sídlí v hrobce a pomůže vám vzpomínky vyvolat. Díky tomu budete mít možnost prožít poslední dobrodružství Dunstanovo výpravy. Ale pozor! Hranice mezi vzpomínkou a iluzí může být dosti nejasná.

Pevnost vran (Fortress of Crows)

Dostupnost: pro každého

Je tomu již dávno, co byl po pádu shantirské říše založen městský stát Volos, který nakonec upadl v zapomnění. Nedávno byly na jihozápadě Agynského poloostrova v oblasti Pustiny objeveny jeho trosky. Vypadají opuštěně a tiše, ale zdání může klamat.

Pevnost vran byla vytvořena na základě hlasování a nápadů fanoušků ... no, dejme tomu ;) a ke vstupu vám dopomůže duch tajemného Poutníka na souřadnicích [40,31]. Obdržíte úkol "Prokletí Volosu" a v zápětí budete postaveni před první velké rozhodnutí.

Zapomnění (Limbo)

Dostupnost: pro každého

Vzkazky vyprávějí o tajemném a podivném místě, známém jako "Limbo". Jaké výzvy tu na družinu čekají? ... to budete muset zjistit sami ...

Určitě jste při cestě do Karthalu nebo při toulkách po jeho okolí navštívili na souřadnicích [85,47] zapadlou hospůdků jménem Nezkrotná žízeň. Zdejší kartářka, Madame Cassandra, vám chtěla cosi povědět o vašem osudu, jenomže poté se zadrhla a ... jakmile splníte hlavní úkol hry a projdete si závěrečnou animací, určitě se sem nezapomeňte vrátit. Cassandra se zázračně rovzpomněla a zbytek je už jen na vás. Gorovo oko vám zpřístupní vstup do nového dungeonu v Yon-Challském lese na souřadnicích [54,69].