Představení patche 1.4

Patch 1.4 vyšel 19. února a prakticky není třeba se o cokoliv starat. Uplay si sám ověří integritu dat a poté nabídne možnost si jej stáhnout a nainstalovat. Jedná se zhruba o 1,1 GB dat, takže pro některé nic příjemného, ale rozhodně se mu nevyhýbejte. Oprava se týká i jádra hry a časem by to vedlo spíše k problémům. Ostatně podobných patchů se dočkáme i v budoucnu, protože na optimalizaci hry se stále pracuje.

Opraveno bylo celkem dost bugů, včetně nekorektního chování kouzla Duchovní maják. Neviditelných nepřátel se už tak bát nemusíte, navíc maják již nepůjde nadále používat v dungeonech nebo pokud budete stát příliš blízko nepřátel. Přesto se neopravilo vše a např. u problémů s přechodem do Aktu II se stále hledají všechny příčiny, které by to mohly způsobovat. Jak uvidíte dále, ono i u některých "opravených" bugů se ukazuje, že se ve skutečnosti neopravilo nic. V Limbicu to ale nevzdávají a pokračují dál :)

Přehled změn a oprav

Nové dungeony:

Změny:

Vyvážení hry:

Oprava bugů:

Opravy obecných bugů:

Bugů je opravena opravdu hezká řádka a nechce se mi to vypisovat celé, něco je navíc jen opakováním předchozího, tak uvedu jen to nejzajímavější.

ModdingKit update: