Uplay a odměny

Článek vznikl na základě oficiálního FAQ ke hře, viz Might & Magic X Legacy Uplay Actions/Rewards. Dovolil jsem si ho jen mírně poupravit a doplnit o varování ohledně případné kolize Dungeonu Mňoukání s nainstalovaným DLC Sokol a Jednorožec (viz část Uplay odměny v Might & Magic X: Legacy).

Uplay Actions v Might & Magic X: Legacy

Následující přehled uvádí počet Uplay bodů, které můžete ve hře získat za dokončení jednotlivých částí hry:

Complete Act I
- dokončete Akt I a získejte 10 bodů.
Complete Act II
- dokončete Akt II a získejte 20 bodů.
Complete Act III
- dokončete Akt III a získejte 30 bodů.
Complete Act IV
- dokončete Akt IV a získejte 40 bodů.

Uplay odměny v Might & Magic X: Legacy

Nasbírané Uplay body můžete ve hře vyměnit za čtveřici odměn. Jejich cena odpovídá zisku bodů za dokončení jednotlivých částí hry, s čímž se ale zaroveň pojí jedna komplikace. Na odemčení dungeonu Mňoukání potřebujete 40 bodů, což i přes šetření získáte až po dokončení Akt III. Pokud jste tedy body ušetřili, máte možnost tento dungeon odemknout a pořešit ještě před tím, než se vydáte plnit úkol "Bitva o Karthal". Pokud ne, získáte potřebný počet bodů po dokončení Akt IV. A tady právě nastává problém. Jestliže máte zároveň nainstalované DLC Sokol a Jednorožec, hra už vás do Karthalu nepustí - po vstupu do města budete okamžitě přesunuti do DLC. Díky tomu nemáte šanci získat související úkol! Jediné řešení je potom po ukončení Akt IV nahrát starší save a kus hry pak odehrát znovu, nebo to vzít až při nové rozehrávce, kdy už budete mít všechny odměny odemčené. Doporučuji proto body spíše šetřit a dungeon Mňoukání odemknout ještě před tím, než se pustíte do Akt IV.

Might & Magic X: Legacy Wallpaper - za 10 bodů

Odemkněte Might & Magic X: Legacy Wallpaper a nezapomeňte si jej nastavit jako pozadí na svou plochu!

Arcimágyně Sana - za 20 bodů

Odemkněte arcimágyni Sanu, postavu k najmutí (za 300 zlatých). Potkat jí můžete v Seahavenu na souřadnicích [22,16]. Jakmile ji najmete, Sana vám bude moci jedenkrát denně poskytnout následující buffy:

Ochrana před magií (+10 k odolnosti proti všem školám magie)
Spalující odhodlání (Ochrana před paralýzou, spánkem a ochromením)
Větrný štít (+25 Uhýbání proti útokům z dálky)
Kamenná kůže (+16 Třída zbroje)
Hodina moci (+10 útok, Síla, Magie, Přesnost a Osud)

Speciální set relikvií - za 30 bodů

Odemkněte speciální set relikvií, které budou automaticky přidány do vašeho inventáře, i když už budete třeba uprostřed svého dobrodružství! Než je začnete používat, budete muset nejprve každou z nich za 150 zlatých identifikovat. Seznam relikvií a jejich parametrů je uveden níže:

Crag Hack's Helmet (+6% Aggro Chance, +20 Melee, 100% vs Knockout)
Unbreakable (+5 Medium Armor, +5 Endurance, +20 Armor)
Thunderstaff (+20 Air damage, +5 Air magic, +17 Air Damage vs Group)
The Hacker (+9 Might, +5 Axe Skill, 6% chance to cause Bleeding)

S těmito legendárními relikviemi na sobě před vámi budou nepřátelé na Agynském poloostrově utíkat tak, jako by měli v patách samotného Crag Hacka!

Dungeon Mňoukání - za 40 bodů

Odemkněte exkluzivní Nejvyšší Chrám Mňoukání. Abyste mohli tento dungeon navštívit, musíte jít nejprve do karthalských slumů na souřadnice [6,2], kde potkáte rakshasu jménem Tamina. Promluvte s ní a ona vám zadá příslušný úkol - teleportuje vás do úžasného dungeonu plného koček a tajemna! Dokud celé dobrodružství nesplníte, Tamina vás může kdykoliv na požádání teleportovat do Karthalu a zpět.

Dávejte si dobrý pozor, nikdy nevíte, co se skrývá v okolí a za nejbližším rohem! Nebudou to žádná roztomilá koťátka!

Jak odemknout Uplay actions a odměny