Výroba předmětů z rudy

 

V sedmém díle máte možnost sbírat různé druhy rud, které se liší svou kvalitou. Trojice obyvatel ve Steadwicku v Erathii vám z nich pak může vyrobit určitý typ předmětu. Robert Sourbrow vyrábí zbroje, Qillain Laraselle zbraně, ostatní předměty vyrábí Cloud Agraynel. Čím kvalitnější rudu máte, tím lepší předmět vám z ní daná postava může vyrobit, ale neni to pravidlem. I ze Staltové rudy vám s klidem můžou vyrobit předmět nízké kvality.

Název: Železná ruda
Malá hrouda železné rudy. Zkušený kovář dokáže z této rudy vykovat zbraň, amulet, prsten, zbroj nebo jinou užitečnou věc.
Cena: 5
Název: Siertalová ruda
Malá hrouda siertalové rudy. Ruda je pevnější a lehčí než ocel a zkušený kovář dokáže z této rudy vykovat vyjímečnou zbraň, amulet, prsten, zbroj nebo jinou užitečnou věc.
Cena: 50
Název: Phyltová ruda
Malá hrouda phyltové rudy. Phylt se často používá k legování ocele pro zvýšení její pevnosti a schopnosti okouzlení. Zkušený kovář dokáže z této rudy vykovat zbraň, amulet, prsten, zbroj nebo jinou užitečnou věc.
Cena: 100
Název: Kergarová ruda
Malá hrouda kergarové rudy. Kergar se ve mnohém podobá oceli, ale je snáze okouzlitelný. Zkušený kovář dokáže z této rudy vykovat magickou zbraň, amulet, prsten, zbroj nebo jinou užitečnou věc.
Cena: 500
Název: Erudinová ruda
Malá hrouda erudinové rudy. Vzácná magická ruda se nachází pouze v několika oblastech Erathie. Zkušený kovář dokáže z této rudy vykovat mocnou zbraň, amulet, prsten, zbroj nebo jinou užitečnou věc.
Cena: 1000
Název: Staltová ruda
Malá hrouda staltové rudy. Tato ruda je snadno okouzlitelná a tvrdá jako obsidián. Zkušený kovář dokáže z této rudy vykovat neuvěřitelně mocnou zbraň, amulet, prsten, zbroj nebo jinou užitečnou věc.
Cena: 2000