Lokace cirkusu

 

Putování cirkusu pro vás nabyde největšího významu ve chvíli, kdy vám během odpočinku zlomyslně uteče princ Nikolai. Když se mi toto stalo poprvé, trvalo mi velmi dlouho, než jsem našel osobu, která mi pověděla o cirkusové trase a ještě ke všemu jsem jednu zastávku zmeškal. Díky tomu jsem musel poměrně dlouho čekat s povýšením paladina, protože do nálezu prince se nedalo do hradu Ironfist dostat. Trasa je tedy následující: duben - Blackshire, srpen - Močál prokletých a prosinec - Zátoka pašeráků.

Když už se do cirkusu dostanete, udělejte si rovnou chvilku a v hlavním stanu se seznamte s podmínkami výhry. Pokud má některá z vašich postav jednu ze základních vlastností na vysoké úrovni, pak neváhejte a najděte si v okolních stanech příslušnou hru. Za malý obnos 50 zlatých za kolo pak můžete soutěžit. Podle toho, jak budete úspěšní, budete vyhrávat různé ceny, které pak můžete opět v hlavním stanu vyměnit za hlavní výhry - zlatou pyramidku nebo soudek vína. Krom toho můžete jednotlivé výherní předměty po různu rozprodat ve Svobodném přístavu. S pyramidkou nebo soudkem pak můžete zajít do oázy v Dračích píscích a vyměnit ji za zbroj, zbraň nebo jiný předmět vysoké kvality.

Jednotlivé ceny a jejich bodové ohodnocení je následující: magnetovec je za 1 bod, pero harpyje za 3 body a čtyřlístek za 5 bodů. Za 10 bodů si můžete vyzvednout soudek vína a za 30 bodů zlatou pyramidku. Ovšem je tu menší zádrhel. Pokud např. do hlavního stanu přijdete s výhrami za 20 bodů, nedostanete 2 soudky vína, ale jen jeden soudek a o zbytek bodů přijdete. Je tedy dobré do hlavního stanu chodit jen s takovým počtem bodů, který odpovídá jednomu soudku vína nebo jedné zlaté pyramidce.