Tištěné mapy světa Might and Magic II (Book Two: Gates to Another World)

Poznámka - stav k roku 2015: Přehledy map vznikly zhruba na začátku roku 2010 a od té doby se toho mnohé změnilo, zejména dostupnost oskenovaných / ofotografovaných verzí map. Rozhodl jsem se proto přehledy předělat a zároveň doplnit. Jako zdroj podkladů mi posloužila hlavně databáze obrázků na Google a Museum of Computer Adventure Game History. Ne vše je v úplně ideálním stavu, ale získat dokonalou kopii z originálu je zkrátka problém. Vadí tomu různá drobná poškození, protože mapy jsou v baleních skládané a to třeba křídovému papíru moc dobře nedělá. I nová mapa tak může mít na exponovaných místech trhlinky nebo dírky. Pokud to však bude možné, pokusím se některé mapy dodat i z vlastní sbírky.

U druhého dílu se opět nesetkáte s přílišnou diverzitou map. Použité je opět černé písmo se slabým bílým okrajem a podobné je i celkové barevné ladění mapy.

Obrázky map si můžete zvetšit otevřením v samostatném okně / záložce, nebo na ně prostě jen klikněte a poté si můžete obrázek držením myší posouvat.

mapa č. 1