Umístění učitelů

 

Dovednost Úroveň Učitel Oblast
Hůl expert Puddle Thain Havraní pobřeží
mistr Celia Stone Železné písky
velmistr Tristen Stillwater Země stínů
 
Meč expert Aerie Luodrin Havraní pobřeží
mistr Jaycin Cardron Garrotova rokle
velmistr Miyon Dragontracker Regna
 
Dýka expert Lori Vespers Alvar
mistr Jobber Havraní pobřeží
velmistr Karla Nirses Regna
 
Sekera expert Herald Foestryke Garrotova rokle
mistr Jasp Hunter Havraní pobřeží
velmistr Garic Senjac Bludná pláň
 
Kopí expert Matric Townsaver Havraní pobřeží
mistr Ashandra Withersmysth Alvar
velmistr Yarrow Soustroví dýky
 
Luk expert Shivan Keeneye Soustroví dýky
mistr Oberic Nosewort Havraní pobřeží
velmistr Solis Alvar
 
Palcát expert Lisha Sourbrow Havraní pobřeží
mistr Robert Morningstar Garrotova rokle
velmistr bratr Hearthsworn Železné písky
 
Štít expert Qillain Moore Alvar
mistr Sheldon Nightwood Země stínů
velmistr rytíř Peryn Reaverston Garrotova rokle
 
Kožená zbroj expert Thadin Soustroví dýky
mistr Shamus Hollyfield Baltazarovo doupě - Bludná pláň
velmistr Medwari Elmsmire Železné písky
 
Kroužková zbroj expert Tobren Forgewright Havraní pobřeží
mistr Halian Eversmyle Alvar
velmistr Selina Burnkindle Regna
 
Plátová zbroj expert Bone Soustroví dýky
mistr Botham Havraní pobřeží
velmistr Seth Ironfist Garrotova rokle
 
Magie ohně expert Taren Temper Havraní pobřeží
mistr Solomon Steele Alvar
velmistr Burn Rovina ohně
 
Magie vzduchu expert Reshie Soustroví dýky
mistr Hollis Stormeye Baltazarovo doupě - Bludná pláň
velmistr Cloud Nedlon Rovina vzduchu
 
Magie vody expert Ulbrecht Pederton Havraní pobřeží
mistr Gregory Mist Železné písky
velmistr Black Current Rovina vody
 
Magie země expert Ostrin Grivic Soustroví dýky
mistr Dorothy Sablewood Alvar
velmistr Griven Rovina země
 
Magie ducha expert Straton Hawthorne Havraní pobřeží
mistr Bethold Kern Garrotova rokle
velmistr Lasiter Ravensight Šeptající lesy
 
Magie mysli expert Shane Krewlen Alvar
mistr Barthine Lotts Baltazarovo doupě - Bludná pláň
velmistr Gilad Dreamwright Šeptající lesy
 
Magie těla expert Zevad Poised Soustroví dýky
mistr Tugor Arin Garrotova rokle
velmistr Critias Snowtree Šeptající lesy
 
Magie světla expert Archibald Dawnsglow Havraní pobřeží
mistr Lunius Dawnbringer Šeptající lesy
velmistr Aldrin Cleareye Regna
 
Magie temnoty expert Patwin Darkenmore Alvar
mistr Carla Umberpool Země stínů
velmistr Sithicus Shadowrunner Regna
 
Temný elf expert Fedwin Dervish Alvar
mistr Lanshee Caverhill Havraní pobřeží
velmistr Ton Agraynel Alvar
 
Upír expert Flynn Shador Země stínů
mistr Douglas Dirthmoore Země stínů
velmistr Payge Arachnia Země stínů
 
Drak expert Ishton Dračí jeskyně - Garrotova rokle
mistr Erthint Dračí jeskyně - Garrotova rokle
velmistr Klain Dračí jeskyně - Garrotova rokle
 
Obchodování expert Fishner Thomb Soustroví dýky
mistr Fenton Iverson Alvar
velmistr Raven Quicktongue Havraní pobřeží
 
Opravování expert Evandar Lotts Havraní pobřeží
mistr Quick Jeni Garrotova rokle
velmistr Quethrin Tonk Šeptající lesy
 
Identifikace předmětů expert Kyra Sparkmen Alvar
mistr Eithian Soustroví dýky
velmistr Elzbet Roggen Země stínů
 
Identifikace nestvůr expert Tessa Maker Garrotova rokle
mistr Matric Keenedge Šeptající lesy
velmistr Blacken Stonecleaver Havraní pobřeží
 
Meditace expert Alton Putnam Havraní pobřeží
mistr Gretchin Nevermore Alvar
velmistr Lenord Nightcrawler Země stínů
 
Alchymie expert Tabitha Watershed Alvar
mistr Kethry Treasurestone Šeptající lesy
velmistr Ich Soustroví dýky
 
Vnímání expert Silk Nightwalker Alvar
mistr Helga Steeleye Země stínů
velmistr Balan Suretrail Baltazarovo doupě - Bludná pláň
 
Regenerace expert Kethric Tarent Železné písky
mistr William Sampson Šeptající lesy
velmistr Ush the Many Tailed Soustroví dýky
 
Odstranění pastí expert Chevon Wist Soustroví dýky
mistr Kelli lightfingers Alvar
velmistr Gareth Lifter Regna
 
Posilování expert Menasaur Soustroví dýky
mistr Kenneth Otterton Garrotova rokle
velmistr Mikel Smithson Železné písky
 
Mistr zbraní expert Norbert Slayer Garrotova rokle
mistr Lasatin the Scarred Soustroví dýky
velmistr Jasper Steelcoif Regna
 
Vzdělávání expert Petra Mithrit Šeptající lesy
mistr Garret Mistspring Země stínů
velmistr Wanda Lightsworn Garrotova rokle