Umístění učitelů

 

Dovednost Úroveň Učitel Oblast
Meč expert Flynn Arin Tatalie
Payge Rivenhill Erathie
mistr Tugor Slicer Deyja
velmistr Chadric Townsaver Harmondale
 
Hůl expert Garic Hawthorne Nighon
Ton Withersmythe Harmondale
mistr Elsie Pederton Brakada
velmistr Jillian Mithrit Avlee
 
Beze zbraně expert Puddle Stone Brakada
Kira Steeleye Harmondale
mistr Ulbrecht the Brawler Evenmorské ostrovy
velmistr Noris Erathie
 
Dýka expert Smiling Jack Brakada
Mortie Ottin Tulareanský les
mistr Aznog Slasher Nighon
velmistr Tonken Fist Tatalie
Bill Lasker Erathie-stoky
 
Kopí expert Cassandra Holden Avlee
Kerin Greydawn Tatalie
mistr Claderin Silverpoint Tulareanský les
velmistr Seline Falconeye Kamenné město
 
Palcát expert Aldrin Tamlock Kamenné město
Norbert Havest Erathie
mistr bratr Rotham Tatalie
velmistr Patwin Fellbern Deyja
 
Sekera expert Turgon Woodsplitter Harmondale
Wort Goblinreaver Avlee
mistr Dalin Keenedge Kamenné město
velmistr Karn Stonecleaver Tatalie
 
Luk expert Will Rudyman Brakada
Jaycin Suretrail Tulareanský les
mistr Lanshee Ravensight Nighon
velmistr Cardric the Steady Harmondale
 
Blaster expert Dark Shade Jáma
Sir Caneghem Oblačné město
mistr Maximus Jáma
Crag Hack Oblačné město
velmistr Kastor Jáma
Ressurectra Oblačné město
 
Kožená zbroj expert Douglas Iverson Harmondale
Mikel Deerhunter Avlee
mistr Rabisa Nedlon Nighon
velmistr Miyon the Quick Tulareanský les
 
Kroužková zbroj expert Gilad Bith Tulareanský les
Tricia Steelcoif Tatalie
mistr Medwari Dragontracker Avlee
velmistr Halian Nevermore Deyja
 
Plátová zbroj expert Critias Burnkindle Kamenné město
Weldrik Lotts Tatalie
mistr Dekian Forgewright Erathie
velmistr Brandt the Maker Brakada
 
Uhýbání expert Spyder Brakada
Sheldon Mist Harmondale
mistr Oberic Crane Evenmorské ostrovy
velmistr Kenneth Wain Erathie
 
Štít expert Randal Wolverton Erathie
   
mistr Isram Gallowswell Tatalie
velmistr Fedwin Smithson Evenmorské ostrovy
 
Mistr zbraní expert Edgar Botham Deyja
Trent Steele Tatalie
mistr Paula Brightspear Avlee
velmistr Lasiter the Slayer Eofol (Země obrů)
 
Posilování expert Kelli Hollyfield Brakada
Trip Thorinson Kamenné město
mistr Wanda Foestryke Deyja
velmistr Evander Thomas Nighon
 
Opravování expert Shane Thomas Harmondale
Balan Gizmo Kamenné město
mistr Thomas Moore Tatalie
velmistr Gareth the Fixe Erathie
 
Obchodování expert Jobber Thain Kamenné město
Matric Weatherson Tulareanský les
mistr Bethold Caverhill Evenmorské ostrovy
velmistr Bringham the Frugal Brakada
 
Odstranění pastí expert Taren the Lifter Tatalie
Gretchin Fiddlebone Tulareanský les
Bill Lasker Erathie-stoky
mistr Lenord Skinner Harmondale
velmistr Silk Quicktongue Nighon
 
Kradení expert Elmo the Pincher Nighon
Peryn Lightfingers Harmondale
Bill Lasker Erathie-stoky
mistr Leane Shadowrunner Deyja
velmistr Everil Nightwalker Tatalie
 
Vnímání expert Gregory Weider Harmondale
Kethric Otterton Avlee
mistr Garret Dotes Tulareanský les
velmistr Petra Cleareye Deyja
 
Alchymie expert Bryce Waterrshed Brakada
Edgar Willowbark Tulareanský les
mistr Elzbet Winterspoon Nighon
velmistr Lucid Apple Avlee
 
Identifikace předmětů expert Hollis the True Nighon
Fenton Krewlen Harmondale
mistr Samuel Benson Brakada
velmistr Payge Blueswan Tulareanský les
 
Identifikace nestvůr expert Christie Nosewort Nighon
Alton Black Tulareanský les
mistr Jeni Swiftfoot Avlee
velmistr Raven the Hunter Harmondale
 
Meditace expert Barbara Wiseman Deyja
Stewart Whitesky Nighon
mistr Tessa Greensward Brakada
velmistr Kaine Avlee
 
Vzdělávání expert Agatha Putnam Deyja
Isac Applebee Brakada
mistr Dorothy Senjac Nighon
velmistr William Smithson Evenmorské ostrovy
 
Magie ohně expert Kindle Treasurestone Tulareanský les
Lisha Redding Tatalie
mistr Ashen Temper Harmondale
velmistr Blayze Erathie
 
Magie vody expert Herald Whitecap Tulareanský les
Karla Ravenhair Avlee
mistr Tobren Rainshield Nighon
velmistr Torrent Harmondale
 
Magie vzduchu expert Sethrik Windsong Tulareanský les
Kyra Stormeye Tatalie
mistr Rislyn Greenstorm Avlee
velmistr Gayle Brakada
 
Magie země expert Johanson Kern Harmondale
Jasper Welman Kamenné město
mistr Lara Stonewright Tulareanský les
velmistr Avalanch Deyja
 
Magie mysli expert Helga Whitesky Nighon
Julian the Delver Erathie
mistr Myles Featherwind Avlee
velmistr Xavier Bremen Tatalie
 
Magie těla expert Straton Hillsman Harmondale
Tristen Heartsworn Erathie
mistr bratr Bombah Tatalie
velmistr Tempus Avlee
 
Magie ducha expert Bertram Stillwater Harmondale
Solomon Riverstone Tatalie
mistr Heather Dreamwright Erathie
velmistr Benjamin the Balanced Tulareanský les
 
Magie světla expert Ethan Lightsworn Brakada
   
mistr Helena Morningstar Oblačné město
velmistr Gavin Magnus Oblačné město (hrad Lambent)
 
Magie temnoty expert Jasp the Nightcrawler Deyja
   
mistr Seth Darkenmore Jáma
velmistr Archibald Ironfist Jáma (hrad Gloaming)